داغ ترین ها
  • ایران
  • 1401/2/27
  • آخرین به‌روزرسانی 22:18
کودکان

آیا در انتخاب رنگ مشکل دارید؟ ما در اینجا با مقاله ای بسیار مفید از سایت معتبر parents در کنار شما هستیم تا بهترین انتخاب را کنید. برای راحتی هرچه بیشتر اسم دقیق فرمول رنگ را هم در اختیار شما قرار می دهیم.

شماره 1

.

آبی و صورتی را فراموش کنید. سبز هیجان انگیزتر است. این طیف رنگی حس ناب بهار و دلخوشی های توام با آن را تداعی می کند. لین رنگ می تواند حال خوب طبیعت سرسبز خارج از منزل را وارد فضای اتاق کند. دیگر چه می خواهید یک رنگ خنثی برای هر دو جنس!

F: Benjamin Moore Sounds of Nature 556

.

شماره 2

.

هنوز هم رنگی محبوب و پر طرفدار. نحوه صحیح ترکیب رنگ صورتی در اتاق بسیار دشوار است. این رنگ صورتی پررنگ یا خود صورتی اصلی نیست ولی خب سفید هم نیست. یک طیف رنگی لطیف و آرام که پس زمینه اتاق کودک شما را تکمیل میکند.

F: Farrow & Ball Middleton Pink 245

.

شماره 3

.

من این رنگ را برای اتاق دخترم انتخاب کردم که باعث روشنایی و زنده تر شدن محیط اتاق شد که من واقعا عاشقش شدم. این طیف رنگی در طول روز روشن و درخشان و در شب گرم و راحت است.

 F: Aqua Glow 5007-9B

.

شماره 4

.

این روشن ترین رنگ بنفش ترکیب با اندکی توسی می باشد. این رنگ روشن به راحتی با دیگر رنگ ها هماهنگ می شود و می تواند از کودکی همراه دخترانتان باشد.

F: Silver Peony SW 6547

.

شماره 5

.

این رنگ زرد دارای بزرگترین مزیت ها برای رنگ آمیزی اتاق کودک است. دقیقا همین رنگ نه زیاد روشن، زرد و یا کرمی. بی شک گریزی در آن نیست.

F: Lemon Souffle 350B-4

.

شماره 6

.

رنگ گرم زردآلو، برای دخترها. رنگی پرزرق و برق و جسور برای کودکان شما. به این رنگ میتوانید فیروزه ای یا آبی دریایی اضافه کنید.

F: Apricot Tint 086

.

لطفا برامون کامنت بذارید.
ارائه شده توسط اسباب بازی وگا و گروه وگا

وگا پنجمین ستاره پر نور آسمانمون هست

به اشتراک گذاری این مطلب!

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه